nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Aktuality | Vedení účetnictví Brno

Kontroly na pracovištích

10:13 20.03.2019

Kontrola je nedílnou součástí každé práce, ať už je to samokontrola, či kontrola prováděná v rámci nastavených procesů ve firmě. Další skupinou kontrol je kontrola prováděná kontrolním orgánem, ať už je to finanční úřad, ČOI, Inspekce práce, Hasiči, či jiné další oprávněné instituce. Obvykle jsou takové kontroly zaměřeny na zjištění stavu na základě nějakého podaného podnětu.

celý článek

Daňové přiznání 2019

07:33 12.03.2019

Tak tu máme další rok, v němž budeme předkládat svá daňová přiznání o kterých finanční úřady rozhodnou prostřednictvím vyměření, zda s výší Vámi vypočtené daně souhlasí, či nikoliv. Pokud dojde k tomu, že finanční úřad má jiné informace o výši Vaší daně, patrně dojde ke kontrole a doměrku. Pokud zaplatíte více než musíte, nikdo se nad tím nebude pozastavovat.

celý článek

Švarcsystém jako řešení?

10:56 26.02.2019

Každý slušný podnikatel, který zaměstnává lidi potvrdí, jak velmi obtížně bojuje s konkurencí, která se nebojí jít za hranu pravidel a získává tak i dlouhodobě konkurenční výhodu, jak bojuje s vysokými mzdovými náklady, které zvyšováním minimální a zaručené mzdy postupně narůstají stejně, jako narůstají i ostatní režijní náklady díky zvyšování cen na vstupech, takže nakonec nezbývá než rozhodnout, jak s minimálním rizikem udržet provoz, a mnohdy dojde i na úvahy o švarcsystému.

celý článek

Neplacení faktur

06:47 22.02.2019

Bezdůvodné neplacení faktur je projevem nestability podnikatele dlužníka či firmy, která dluží a je také projevem neschopnosti podnikatelského subjektu řídit své hospodaření a podnikání. Obvykle se dlužník tváří jako osoba zavalená úkoly a povinnostmi a pokouší se navléci si masku důležitosti. Opak je ale pravdou.

celý článek

Kontroly na FU

09:53 20.02.2019

Pokud správce daně pojme pochybnost, zda daňové tvrzení podnikatele je správné, má možnost zkontrolovat jeho správnost.

celý článek

starší