nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Aktuality | Vedení účetnictví Brno

Odměňování 2019

07:41 08.09.2019

Tlak na zvyšování mezd je celkem pochopitelný, může však mít nejen pro zaměstnavatele katastrofální dopady. Kromě hovorů o navýšení je proto na čase mluvit i o zásluhovosti.

celý článek

Kontrola stavu hospodaření

14:54 27.08.2019

Někteří podnikatelé by se opravdu podivili, kam to svým podnikáním dotáhli a co jim hrozí, kdyby nahlédli do útrob svého hospodaření a plnění zákonných povinností. Především pro ně jsme sepsali alespoň to nejdůležitější, co musejí mít pod kontrolou, pokud nechtějí tvrdě narazit při kontrole.

celý článek

Další změny

13:54 06.08.2019

Už ani nestačíme sledovat, o kterých změnách jsme Vás stihli informovat a které změny jste nejspíš neměli možnost ani zachytit. Rychlost, s jakou změny přicházejí se zvyšuje stejně, jako rychlost růstu změn v oblasti vývoje informačních technologií. Člověk jakoby byl až druhotnou záležitostí.

celý článek

Airbag pro podnikatele

13:21 18.07.2019

Jen ten, komu při dopravní nehodě vystřelil airbag ví, jak je důležité správně sedět, dobře být připoután a bezpečně řídit. Je mnoho předpokladů, které musíte splnit, abyste vyvázli bez zranění.

celý článek

Dobře se zorientujte – čtení na dovolenou

08:48 09.07.2019

Nabídek na zaručené produkty různých podnikatelských subjektů přibývá a s rozvojem informačních a komunikačních technologii jsou tyto nabídky stále vtíravější, často využívají i nástroj jakoby špatně skrývaného vyhrožování.

celý článek

starší