nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Aktuality | Vedení účetnictví Brno

Kniha jízd 2020

11:50 06.12.2019

I tento věčný problém podnikatelů má už svůj judikát a podnikatelé z něho jistě nejsou šťastni. Judikát však potvrzuje to, co požaduje správce daně již od počátku.

celý článek

Jednatel – hlava firmy

08:18 24.11.2019

Na výkon funkce jednatele je naložena celá řada legislativních požadavků počínaje zajištěním bezpečnosti, přes řádné hospodaření, až po obezřetnost v obchodních vztazích. To vše je diktováno i konkrétními úkoly, jejichž neplnění podléhá značným sankcím. To však není vše, co se od jednatele očekává.

celý článek

Nebezpečné podnikání

07:33 11.11.2019

Pokud podnikateli hrozí nebezpečí krachu, nebo vysokých sankcí, má vždy to několik příčin. Tou hlavní je nekvalitní podnikatelský záměr nebo jeho absence a tou další je jeho cíl, který je zaměřen především na úspory v daních namísto toho, aby dosáhl spokojenosti svých zákazníků.

celý článek

Důsledky chybné komunikace

08:56 02.11.2019

Komu by se zdálo, že téma se zaměřením našeho působení na trhu nesouvisí, tak se mýlí. Pokusíme se vysvětlit souvislosti

celý článek

Dobrý den, podnikatelé.

08:18 27.10.2019

S potěšením konstatujeme, že jsme dokončili práce na důležitých projektech a dokumentech potřebných v podnikatelské praxi a že jsme připraveni je poskytnout i Vám, pokud o ně projevíte zájem. Možná, že znáte někoho ve svém okolí, kdo by si zasloužil o tom vědět. Přepošlete mu tento článek a vězte, že jste udělali dobře.

celý článek

starší