nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Aktuality | Vedení účetnictví Brno

Je čas na…..

12:54 07.07.2022

Léto je obdobím nabírání nových sil prostřednictvím zasloužené rekreace tam, kde se člověk cítí nejlépe a pro podnikatele a manažery, kteří slouho nevydrží nečinně ležet na pláži je to obdobím pro přemýšlení.

celý článek

Stručně a přehledně o dovolených

10:16 28.06.2022

Dovolená je to, na co se všichni těší, včetně těch, kteří pak následně kontrolují, zda byla dodržena všechna pravidla vyplývající z platných právních předpisů. Proto neškodí si zopakovat alespoň to nejpodstatnější.

celý článek

Jak se chrání osobní údaje?

13:12 21.06.2022

Tuto povinnost mají všichni podnikatelé a firmy a musejí umět splnění této povinnosti prokázat především před nečekanou kontrolou. Co se kontrole předkládá?

celý článek

Peníze ve firmě

09:41 16.06.2022

Když už se peníze za prodaný produkt do pokladny či na účet firmy dostanou, začíná se odvíjet proces hospodaření s nimi. Ne každý to však dovede a v pozici podnikatele je neschopnost hospodařit katastrofou.

celý článek

Odpovědnost podnikatelská

12:23 15.06.2022

Pokud máme na mysli podnikající fyzické osoby bez zaměstnanců, lze obecně konstatovat, že jejich odpovědnost stojí především na kvalitě jejich produktů a řádném zdanění dosažených příjmů za jejich poskytování. Jinak je to ale u právnických osob a zejména u těch, které někoho zaměstnávají.

celý článek

starší