nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Aktuality | Vedení účetnictví Brno

Enter – ukončení roku

08:04 10.01.2020

Tak si představují ještě dnes někteří podnikatelé ukončení zdaňovacího období a to je jeden z důvodů, proč jsme připravili společný seminář nazvaný „Deset mýtů a deset omylů v podnikání". Tento jeden z mýtů vyvrátíme hned na počátku semináře.

celý článek

Zapsaný spolek

09:35 26.12.2019

poměrně nový způsob podnikání formou právnické osoby označené jako ZAPSANÝ SPOLEK se mnohým zakladatelům jeví jako výhodnější, než podnikat jako společnost s ručením omezeným, ale v tom se právě nejvíc mýlí.

celý článek

...a co budete dělat Vy?

07:58 18.12.2019

Vánoční svátky sice jsou obdobím rozjímání, odpočinku a klidu, ale u nás to tak úplně neplatí. Vánoce jsou totiž pro nás příležitostí k provedení všech povinných a potřebných činností, které v jiném období provést nelze

celý článek

Co zahrnují naše ceny?

08:46 14.12.2019

Přestože naše ceny nejsou nijak vysoké ve srovnání s konkurencí, jsou kalkulovány se započtením vysoké profesionální úrovně lidí, kteří na produktu pracují, bohatých zkušeností v podnikatelském prostředí a schopnostech pohybovat se efektivně v prostředí bez rizika škod, pokut a různých sankcí.

celý článek

Kniha jízd 2020

11:50 06.12.2019

I tento věčný problém podnikatelů má už svůj judikát a podnikatelé z něho jistě nejsou šťastni. Judikát však potvrzuje to, co požaduje správce daně již od počátku.

celý článek

starší