nacházíte se: Hlavní stránka / Daňové poradenství

verze pro tisk

Home office v pasti

11.04.2024

Historicky byla možnost pracovat z domu nejprve bonusem, někdy trochu zneužívaným, později nutností a dnes již máme práci z domu…

archiv článků

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Účetnictví

Tvoříme s klienty dlouhodobá a pevná partnerství.
Jiří Novotný - jednatel společnosti

Účetnictví

Hlídáme zákony i termíny a hledáme příležitosti k úsporám.
JUDr. Eva Svobodová - daňový poradce

Daňové poradenství

Daňové poradenství spočívá především ve správném vnímání a uplatňování platné legislativy při hledání nejvýhodnějších podnikatelských rozhodnutí. Velké firmy, které nejlépe chápou, že optimalizovat daně lze jen v mezích zákona, dokáží výši daně plánovat a postupem roku k ní i směřovat. To je cíl, k němuž se snažíme dospět i u Vás. Každý dobrý hospodář musí sledovat výsledky svého hospodaření, eliminovat vlastní chyby a uplatnit vše, co je pro něho možné a výhodné. V takovém případě pak není nutno hledat na poslední chvíli cesty k rozumnému zdanění, ale lze k němu dospět. Daňový poradce je tu pro své klienty, aby posoudil jejich rozhodování a jednání z hlediska výhodnosti, nebo nevýhodnosti a doporučil třeba i jiné, výhodnější, ale vždy zcela správné postupy.

Názor, že práce daňového poradce je drahá je vzhledem k možným důsledkům vlivem neprofesionálního postupu zcela chybný. Přesvědčte se sami.

Přímé daně

Daně z příjmů fyzických nebo právnických osob jsou vyvrcholením svědomité celoroční práce v oboru účetnictví. Řešit daňovou problematiku až v době, kdy se zpracovává přiznání je obvykle pozdě. Účinná a správná průběžně prováděná opatření směřující k dosažení plánované výši daně patří do oblasti podnikání TOP FIREM. Usilujeme o to, abyste k nim patřili i Vy a toto úsilí se nám u většiny našich klientů daří naplňovat.
více informací

Majetkové daně

Pomoc s řešením majetkových daní poskytujeme nejen našim klientům, ale i všem občanům, kteří se na nás s důvěrou obracejí. Krom zpracování daňového přiznání společně hledáme vhodné cesty k tomu, aby byly využity všechny možnosti pro to, aby Vaše výsledná daňová povinnost byla pro Vás co nejpříznivější.
více informací

Nepřímé daně

V oblasti nepřímých daní se soustředíme především na problematiku DPH a to v celém rozsahu platného zákona o DPH a jeho aktuálních změn. Řešení účetních případů a správné uplatnění DPH je naší každodenní praxí.
více informací

Občanům

Daňová problematika je obtížná i pro odborníky, ale zaslouží si pozornost s ohledem na důsledky nesprávného zdanění. Poskytujeme proto poradenskou službu i pro občany, kteří se na nás ve věcích daní obracejí.
více informací

Firmám

Konzultace v účetní problematice a daní je pro podnikatele naprosto nezbytnou potřebou. Pokud firma potřebuje jen poradit, může se na nás obrátit třeba i s jednotlivými problémy. Řešení se zárukou nabízíme jen na základě posouzení předložených souvisejících dokumentů.
více informací