nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Aktuality | Vedení účetnictví Brno

Pozice zaměstnavatele

09:49 17.04.2019

Dokud podnikatel podniká jako osoba samostatně výdělečně činná, nebo si založí právnickou osobu, stále má relativně mnohem méně povinností a problémů, než jaké má zaměstnavatel.

celý článek

Osobní ohodnocení - součást mzdy

08:51 17.04.2019

Mnozí zaměstnavatelé vkládají do svého mzdového systému tuto složku mzdy, aniž by věděli, jak s ní správně naložit. Používají jí často více jako bič a projev nedefinované nespokojenosti.

celý článek

Podceňování

08:13 05.04.2019

Možná máte také stížnosti na svou účetní, která od Vás neustále žádá předložit různé dokumenty, jako například inventuru zásob, majetku, pohledávek a další dokumenty s nimiž musíte ztrácet čas při jejich vytváření a stejně je často tvoříte jen naoko, protože na skutečnou evidenci nemáte čas.

celý článek

Na kontrole

14:42 02.04.2019

Zastupovali jsme jednoho z našich klientů při kontrole prováděné Inspekcí práce. Důvodem kontroly bylo udání jednoho z nespokojených zaměstnanců, který si stěžoval na nedodržování povinností plynoucích ze zákoníku práce ze strany zaměstnavatele.

celý článek

Kontroly na pracovištích

10:13 20.03.2019

Kontrola je nedílnou součástí každé práce, ať už je to samokontrola, či kontrola prováděná v rámci nastavených procesů ve firmě. Další skupinou kontrol je kontrola prováděná kontrolním orgánem, ať už je to finanční úřad, ČOI, Inspekce práce, Hasiči, či jiné další oprávněné instituce. Obvykle jsou takové kontroly zaměřeny na zjištění stavu na základě nějakého podaného podnětu.

celý článek

novější starší