nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Aktuality | Vedení účetnictví Brno

Jednatel – hlava firmy

08:18 24.11.2019

Na výkon funkce jednatele je naložena celá řada legislativních požadavků počínaje zajištěním bezpečnosti, přes řádné hospodaření, až po obezřetnost v obchodních vztazích. To vše je diktováno i konkrétními úkoly, jejichž neplnění podléhá značným sankcím. To však není vše, co se od jednatele očekává.

celý článek

Nebezpečné podnikání

07:33 11.11.2019

Pokud podnikateli hrozí nebezpečí krachu, nebo vysokých sankcí, má vždy to několik příčin. Tou hlavní je nekvalitní podnikatelský záměr nebo jeho absence a tou další je jeho cíl, který je zaměřen především na úspory v daních namísto toho, aby dosáhl spokojenosti svých zákazníků.

celý článek

Důsledky chybné komunikace

08:56 02.11.2019

Komu by se zdálo, že téma se zaměřením našeho působení na trhu nesouvisí, tak se mýlí. Pokusíme se vysvětlit souvislosti

celý článek

Dobrý den, podnikatelé.

08:18 27.10.2019

S potěšením konstatujeme, že jsme dokončili práce na důležitých projektech a dokumentech potřebných v podnikatelské praxi a že jsme připraveni je poskytnout i Vám, pokud o ně projevíte zájem. Možná, že znáte někoho ve svém okolí, kdo by si zasloužil o tom vědět. Přepošlete mu tento článek a vězte, že jste udělali dobře.

celý článek

Blíží se konec dalšího roku

07:01 18.10.2019

Na tomto místě je opět čas připomenout, že konec roku není jen nervákem pro účetní, ale velkou odpovědností pro podnikatele, ať už je fyzickou, či právnickou osobou, živnostníkem nebo zaměstnavatelem.

celý článek

novější starší