nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality / Vánoční volno

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Vánoční volno

07:05 28.11.2018

„......alespoň o vánočních svátcích si odpočiňte..." radíme svému okolí a ve skutečnosti myslíme už na to, jak za zavřenými dveřmi našich kanceláří budeme opět intenzivně pracovat. Naše vybavení potřebuje opět roční údržbu a výměnu tam, kde by systém mohl začít klopýtat. Současně s tím probíhají intenzivní administrativní a úklidové práce.

Přesun do spisovny

Připravit a přesunout dokumenty do spisovny se zdá být snadným úkolem. Je však třeba dodržet celou řadu postupů i povinností, aby se spisovna nestala jen skladištěm odložených papírů. V souladu s podmínkami GDPR probíhá třídění, úprava a minimalizace ukládaných údajů a to je úkol opravdu nelehký. Také je třeba zajistit přehledné uložení dokumentů, aby při potřebě vyzvednout nějaký dokument nemuselo docházet k prohledávaní mnoha archivačních krabic, a aby se šlo najisto. Protože kapacity nejsou neomezené, je třeba rozhodnout o skartaci a i na tu se připravit.

Kanceláře

Za zamčenými dveřmi je rušno. Několik málo dní počítače nejedou a krom aktualizací probíhají i práce na ročním zálohování a vyměňují se UPS, které nám po celý rok hlídají případně výpadky elektriky. Do nového roku chceme jako vždy vstoupit s bezpečným systémem a v dokonalé formě. Nakonec probíhá generální úklid pro dosažení zdravého prostředí.
Vedle ruchu kolem výpočetní techniky se ještě pročítají a aktualizují interní předpisy, nastavují potřebné evidence doplňují pracovní materiály (dříve „brousí tužky a doplňují kalamáře") a pořádek se dělá i v intranetu tak, aby veškeré potřebné informace byly k dispozici a aby nepotřebné soubory nepřekážely v práci.
Strategie na další období je další nezbytnou činností, kdy hodnotíme co nejobjektivněji dosažené výsledky a současně hledáme cesty, jak je v dalším období, nejlépe novými produkty ještě zlepšit.

CSR

Třikrát jsme se už dostali do finále soutěže firma roku. Od roku 2004 jsme pravidelně obhajovali certifikaci podle ISO 9001, až jsme dospěli k tomu, že systém je definitivně a nezvratně nastaven a tak jsme začali pracovat na CSR strategii. Být odpovědnou firmou je pro nás zásadní úkol už od roku 2000. Vedeme k tomu i naše klienty, pokud o to projeví zájem. Do toho patří i výchova nových spolupracovníků, které hledáme hlavně v odborných školách, kam docházíme na semináře s diskuze se studenty. Stabilita, slušnost a kvalitní produkt je to, co je k nám láká.

Autor: J.Novotný