nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality / Finiš 2017

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Finiš 2017

07:29 20.12.2017

Dokončujeme poslední úkoly, které musíme splnit ještě v tomto roce a v pátek si vzájemně popřejeme klidné vánoce. Uvidíme se zase až po novém roce.

Práce nekončí

Jako každoročně, máme za sebou interní technický a technologický audit a z něho vyplynula potřeba další modernizace systému, ale především instalace nového serveru. Takže mezi svátky bude u nás rušno, přestože dveře firmy zůstanou zamčené. Provedení revizí a čištění systémů je každoroční nedílnou součástí naší práce a ukazuje se, že je třeba k tomuto kroku přistupovat i v letních měsících, v době dovolených.

Vnitřní pravidla

Jako zkušení podnikatelé víme, že se při znalosti všech novel, které se nás dotýkají, musíme porovnat i s vnitřními předpisy a aktualizovat i tyto dokumenty. Vítáme i skutečnost, že ke stejnému kroku přistupují i někteří další naši klienti a jsme jim v tom nápomocni. Pro posílení oblasti personální práce je na řadě i plánovaný kariérní růst a zvyšování mezd. K revizi v této oblasti přispěla i změna výše zaručených mezd a proto jsme provedli kontrolu i u našich klientů, zda někde nedochází k nebezpečí podkročení tohoto limitu.

GDPR

Máme vypracovány povinné dokumenty a pomáháme s jejich vypracováním i těm našim klientům, kteří o to požádali. Máme i proškolen tým a jsme připraveni jak na vznik incidentů, tak i na případnou kontrolu. K problematice ochrany osobních údajů přistupujeme s potřebnou vážností už řadu let a nařízení EU nás konečně přinutilo zařadit i tuto oblast do řízených dokumentů.

Administrativa

Musí ještě zbýt čas na založení nových pořadačů a převoz těch méně potřebných do spisovny, včetně jejich přehledného uložení. To se týká i složek a souborů s označením roku 2018 a těch je opravdu hodně. Pořádek a schopnost rychle vyhledat potřebnou informaci je ve výsledku velkou úsporou času a potažmo i peněz.

Úklid

Vše se završí generálním úklidem tak, aby vstup do nového roku byl vstupem co nejpříjemnějším, voňavým a úsměvným. Konec roku je tedy ve firmě, která zahájí svou devatenáctou sezonu velmi akční a intenzivní.

Přejeme všem, aby se s rokem 2017 rozloučili důstojně a během těch pár dní volna nabrali hodně pozitivní energie a aby se současně dobře připravili na rok 2018. Přejeme všem hodně podnikatelských i osobních úspěchů v pevném zdraví.

Autor: J.Novotný