nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality / Další nové produkty

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Další nové produkty

07:41 06.10.2019

Po důkladné přípravě a uvážení jsme připravili rozšíření svých produktů o další, které jsou jednak důležité, a především chrání podnikatele.

Semináře, workshopy a školení

Ukazuje se, že v této chvíli je poskytování profesionálních služeb bez přímé součinnosti s klientem málo účinné. Podnikatel, který ví, jaká pravidla platí a jak se k nim postavit, mnohem méně riskuje sankci za porušení pravidel. Současně lépe spolupracuje při vytváření obrazu jeho hospodaření. Tento obraz hospodaření je pak se znalostí pravidel a prostředků cíleně vytvářen ke spokojenosti zúčastněných.
Námi pořádaných vzdělávacích aktivit se mohou zúčastni i zájemci, kteří nejsou našimi klienty. Výhodou pro účastníky je i to, že tyto aktivity můžeme realizovat po dohodě se zájemcem i v prostorách zájemce.

Analýzy, controlling a leadership

Kdo by nechtěl, aby mu firma dokonale „šlapala"? Kdo by nechtěl se zbavit vleklých problémů, s nimiž se neustále potýká? Je na čase se zastavit, začít klást zásadní otázky o vzniku a příčinách problémů a na ně předkládat pravdivé odpovědi. Jen tak se dobereme k nástroji, který společně použijeme k tomu, abychom firmu posunuli dopředu. Účinné nástroje fungují jen za předpokladu, že s nimi pracuje sám podnikatel a že jim sám důvěřuje. V této oblasti nemohou fungovat produkty na klíč bez přímé účasti toho, kdo s nimi má následně dále pracovat.

Účinná podpora

Manažer obvykle odkládá řešení problémů firmy v naději, že se vše vyřeší samo, nebo někdy i v obavách, že se při řešení odhalí jeho manažerské nedostatky. Je to ale naopak. Dobrý manažer své nedostatky aktivně objevuje proto, aby je odstranil. Ne vždy je schopen svými silami sestavit třeba potřebnou vnitřní směrnici, přestože má představu o tom, co by měla obsahovat. Občas se projeví i nejistota, zda představa ladí s dikcí zákona. V takovém případě poskytujeme podporu a pomoc při rozhodování o znění a přidáváme k tomu i své bohaté zkušenosti.

Osvobození

Podaří-li se nastavit pravidla a procesy podle představ odpovědného manažera v souladu se zákony, je to nejen pro manažera, ale i pro celu firmu obrovská úleva a cesta k lepším, a hlavně bezpečným výsledkům. Kromě toho takový krok podstatně zvyšuje loajalitu k firmě a důvěru ve vedení, které je vnímáno jako schopné a které stojí za to svou prací v zájmu vlastní budoucnosti podporovat. Atmosféra ve firmě se pozitivně změní!

Autor: J.Novotný