nacházíte se: Hlavní stránka / Aktuality / Co zahrnují naše ceny?

verze pro tisk

Vedení účetnictví pro firmy již od 1490,-

Vedení účetnictví u nás splňuje požadavky na:

  • včasné a správné zaúčtování
  • srozumitelnost výsledků
  • trvalou možnost poradit se
  • předem znát cenu

 

Co zahrnují naše ceny?

08:46 14.12.2019

Přestože naše ceny nejsou nijak vysoké ve srovnání s konkurencí, jsou kalkulovány se započtením vysoké profesionální úrovně lidí, kteří na produktu pracují, bohatých zkušeností v podnikatelském prostředí a schopnostech pohybovat se efektivně v prostředí bez rizika škod, pokut a různých sankcí.

Obraz hospodaření

Poctivý a pravdivý obraz hospodaření je to, co ukládá zákon o účetnictví. Souvisí to s tím, že je třeba umět správně obhájit finanční a majetkové toky, které stojí na přesných evidencích, sledovat souvislosti ekonomické činnosti a průkaznosti, protože důkazní břemeno je na straně podnikatele, jehož správnými postupy podnikatele chráníme, upozorňujeme ho na mantinely a časové vlivy.

Předcházení chybám

Nemůžeme souhlasit s tvrzením, že podnikatelé kradou. Mnoho z nich vytváří chyby z nevědomosti a nepochopení záměru zákonodárce projeveného v legislativě často skryté v přílepcích k nesouvisejícím zákonům. Podnikatel nemá sám šanci zachytit vše, co ho může ohrožovat a je na něm, zda do své kalkulace započítá i odbornou podporu, nebo ponechá působit riziko.

Souvislosti

Nejen zákon o účetnictví a daňové zákony, ale především zákoník práce, občanský zákoník a třeba i zákon o obchodních korporacích a družstvech jsou důležitými předpisy, které určují pravidla ale také sankce za nesplnění. Ani neustále školená účetní se obvykle nedopátrá smyslu dikce zákona, přestože utrácí značné peníze za školení a odbornou literaturu. O to horší je to u účetních, které jsou v kategorii levné, což kompenzují absencí smlouvy, prostřednictvím které by převzaly odpovědnost, nebo které smlouvu nastaví tak, že se odpovědnosti předem vzdávají.

Pomoc a rada

Letos na přelomu roku (prosinec - březen) opět poskytujeme bezplatné konzultace těm, kdo o ně předem požádají. Zájemcům můžeme poradit, posoudit i stav stávajícího zpracování a doporučit další postup. Tam, kde je obava, nejistota nebo nespokojenost se stávajícími službami nabídneme řešení o kterém mohou uvažovat. Každý návštěvník u nás obdrží elektronickou manažerskou příručku, kterou se může řídit při svých dalších podnikatelských krocích.

Autor: J.Novotný